Interviews

Stel Uw Vraag

Zondag
24 Oktober
10.15 uur Be Schmaal ( Nw.single ) Nou is de tied
Zondag
24 Oktober
10.45 uur Fabienne ( Nw.single & Album ) Herstfkleuren
Zondag
24 Oktober
11.15 uur Jeffrey Brons ( Nw.single ) Schatje, Jij & Ik
Zondag
24 Oktober
11.45 uur Mike Versteeg ( Nw.single ) met jou erbij
Maandag
25 Oktober
10.30 uur Inge Augustina ( Nw.single ) River
Maandag
25 Oktober
11.15 uur Pascale Kemper ( Nw.single ) Thief
Maandag
25 Oktober
11.45 uur Benooz ( Nw.single ) De echte man
Dinsdag
26 Oktober
11.15 uur Harrie van Amstel ( Nw.single ) Zonder Jou
Dinsdag
26 Oktober
11.45 uur Frankie en Goldie ( Nw.single ) De sterren staan goed
Woensdag
27 Oktober
10.30 uur David Neil Crabtree ( Nw.single ) Miniature Sun.
Woensdag
27 Oktober
11.15 uur Chris Clark ( Nw.single ) Voor altijd bij elkaar
Woensdag
27 Oktober
11.45 uur Lars Bertens ( Nw.single ) Gaode mee zuipen
Donderdag
28 Oktober
10.30 uur Miisz Gracie ( Nw.single ) 17 miljoen Euro
Donderdag
28 Oktober
11.15 uur Robert Pouwels ( Nw.single ) De gewone Man
Donderdag
28 Oktober
11.45 uur Marvin de Geest ( Nw.single ) Ga maar door
Vrijdag
29 Oktober
10.30 uur Ria Markize ( Nw.single ) How far will you go.
Vrijdag
29 Oktober
11.15 uur Dario ( Nw.single ) Hoe kom ik zo stom
Vrijdag
29 Oktober
11.45 uur Jeff van Vliet ( Nw.single ) Hey Jongens
Zaterdag
30 Oktober
10.30 uur RoyKuh ( Nw.single ) Zoals ik wil
Zaterdag
30 Oktober
11.15 uur Rene Redley ( Nw.single ) Als zij echt van me hield
Zaterdag
30 Oktober
11.45 uur Jan Stavast ( Nw.single ) Roodborstje
Zondag
31 Oktober
10.30 uur Jan Biggel & Arno Sloot ( Nw.single ) We gaan op stap
Zondag
31 Oktober
11.15 uur Rien van Boven ( Nw.single ) Haarfst
Zondag
31 Oktober
11.45 uur Two of a Kind ( Nw.single ) Walk on the side walk of memory lane
Maandag
1 November
10.30 uur Nicola Taylor ( Nw.single ) Flava
Maandag
1 November
11.15 uur Amaryllis Temmerman ( Nw.single ) Nooit zo mooi als nu
Maandag
1 November
11.45 uur Jan Koevoet ( Nw.single ) Jij
Dinsdag
2 November
10.30 uur Patrick Moreno ( Nw.single ) Jij
Dinsdag
2 November
11.15 uur Danny Sinclair ( Nw.single ) She Used To Call Him James
Dinsdag
2 November
11.45 uur Nigel Fischer ( Nw.single ) Ik kan nu niet meer van je dromen
Woensdag
3 November
10.30 uur Johan van Duijn ( Nw.single ) Ik kan vandaag de hele wereld aan
Woensdag
3 November
11.15 uur Reynaldo Maduro ( Nw.single ) Woke Up
Woensdag
3 November
11.45 uur Otto Lagerfett ( Nw.single ) Einmal
Donderdag
4 November
11.15 uur Silvia Swart ( Nw.single ) Boemerang
Donderdag
4 November
11.45 uur Danny Heden ( Nw.single ) Nu je bij me bent
Vrijdag
5 November
10.30 uur Nick Beernaert ( Nw.single ) Je bent wie je bent
Vrijdag
5 November
11.15 uur Mieke & Bandit ( Nw.single ) Het licht van Broadway
Vrijdag
5 November
11.45 uur Danny Diëgo & Sibbe Jan ( Nw.single ) Kom we gaan op date
Zaterdag
6 November
11.15 uur William Smulders & Lieke Grey ( Nw.single ) On the road again remix
Zaterdag
6 November
11.45 uur Fenn Live ( Nw.single ) Dancing in the dark
Donderdag
4 November
10.30 uur Little Chris ( Nw.single ) Heaven has sent us an Angel
Zondag
7 November
10.30 uur Destiny Band Oz ( Nw.single ) Danny Boy
Zondag
7 November
11.15 uur Antoinnette Germeraad ( Nw.single ) Doe wat je wil
Zondag
7 November
11.45 uurGerrie & Ron ( Nw.single ) Walking in the moonlight
Maandag
8 November
11.45 uurPaul en Carla ( Nw.single ) Kom dan maar bij mij
Dinsdag
9 November
11.15 uur Mel & Den ( Nw.single ) Doe Posi
Woensdag
10 November
11.15 uur Bert Zwier ( Nw.single ) Elke dag is weer ’n feest
Donderdag
11 November
11.15 uur Jordy Pleijsier ( Nw.single ) De mooiste sterren in de nacht
Vrijdag
12 November
10.30 uur Marinho ( Nw.single ) Bimba bella
Maandag
22 November
10.30 uur Rene Hage ( Nw.single ) The King of swing
Maandag
13 December
10.30 uur Geke van der Sloot ( Nw.single )